Powiększ text

Pomniejsz text

Kardiolog Wrocław

Poradnia kardiologiczna Medix

 
Kardiologia MEDIX Wrocław

W naszej poradni kardiologicznej we Wrocławiu przyjmuje lekarz kardiolog, który świadczy pomoc pacjentom z chorobami serca i układu krążenia (niewydolność serca, nadciśnienie tętnicze, choroba wieńcowa, wady serca i zaburzenia rytmu).

Warto, aby do poradni kardiologicznej zgłosiły się również osoby zdrowe, które ze względu na obciążający wywiad rodzinny lub charakter pracy zawodowej (praca zmianowa, praca związana z dużym stresem), powinny regularnie wykonywać badania profilaktyczne.

Gabinet kardiologiczny w naszej przychodni Medix we Wrocławiu wyposażony jest w nowoczesny sprzęt diagnostyczny, a badania przeprowadzają doświadczeni specjaliści –lekarze kardiolodzy.

W naszej przychodni wykonuje się nieinwazyjną diagnostykę chorób układu krążenia (głównie choroby niedokrwiennej serca), jak również monitorowane są efekty leczenia zachowawczego. W poradni sprawuje się opiekę nad chorymi po zabiegach kardiochirurgicznych i po leczeniu metodami kardiologii inwazyjnej (stentowaniu).

 

W kompleksowo wyposażonym gabinecie kardiologicznym znajdują się m.in.:

  • bieżnia do prób wysiłkowych – EKG wysiłkowe (kontrola i badanie czynności serca w trakcie wysiłku fizycznego)
  • wysokiej klasy aparat USG do badań kardiologicznych (USG serca, echo serca, ocena Kardiologia MEDIXprzepływu krwi w naczyniach   krwionośnych)
  • aparat Holter RR (całodobowe monitorowanie ciśnienia krwi pacjenta)
  • aparat Holter EKG (całodobowe monitorowanie pracy serca pacjenta)
  • aparat EKG (EKG spoczynkowe) 

 

Lekarze kardiolodzy przyjmujący w przychodni Medix we Wrocławiu:

dr Przemysław Nowicki

dr Marta Obremska

dr Karol Początek

dr Marzena Stopyra-Początek

dr Małgorzata Zierkiewicz


W naszym Centrum poza konsultacjami kardiologa pacjenci mogą skorzystać z usług innych specjalistów, w tym okulisty, laryngologa, internisty, gastrologa, proktologa, dermatologa, nefrologa oraz wykonać zlecone przez lekarzy badania analityczne moczu i krwi.

 

Rejestracja MEDIX

 REJESTRACJA

odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 19.00 oraz w soboty od 8.00 do 13.00 pod numerem telefonu

71 34 127 07 do 10