Konsultacje anestezjologiczne

Ludzie instynktownie unikają bólu. Na szczęście rozwój nowoczesnych leków przeciwbólowych umożliwia wykonywanie wielu procedur medycznych przy równoczesnym komforcie pacjenta. Dzięki temu nie muszą oni rezygnować z poddawania się badaniom diagnostycznym i zabiegom z obawy przed nadmiernym bólem.

Konsultacje anestezjologiczne prowadzone w przychodni Centrum Medyczne Medix we Wrocławiu mają na celu ustalenie najbezpieczniejszego dla pacjenta rodzaju znieczulenia. Jest ono dobierane zarówno do planowanego badania lub zabiegu, jak i występujących u pacjenta chorób towarzyszących. Dzięki temu możliwe jest odpowiednie przygotowanie do zabiegu przy jednoczesnym ograniczeniu możliwości wystąpienia komplikacji.

 

W Centrum Medycznym Medix we Wrocławiu konsultacje anestezjologiczne przeprowadzane są przed zabiegami gastroskopii, rektoskopii, zabiegami chirurgicznymi oraz dermatologicznymi. Pacjenci mogą wykonać także zlecone przez lekarzy badania analityczne moczu i krwi, a także badania diagnostyczne.

Anestezjolog - dr Katarzyna Kubuśka-Kotys

Specjalista anestezjolog

Rejestracja

 

od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 19.00

oraz w soboty od 8.00 do 13.00 pod numerem telefonu

71 / 34 127 07 – 10