Poradnia kardiologiczna

Nasi specjaliści z zakresu kardiologii niosą pomoc pacjentom cierpiącym na różnorodne schorzenia serca oraz układu krążenia, wśród których wymienić można np. niewydolność serca, nadciśnienie tętnicze, choroba wieńcowa, wady serca i zaburzenia rytmu.

Jednak w tym miejscu warto podkreślić, że równie ważna co leczenie jest właściwa i odpowiednio wczesna profilaktyka. Tak więc niezwykle istotne jest, aby kardiologa regularnie odwiedzały także osoby zdrowe, które z racji obciążającego je wywiadu rodzinnego lub charakteru wykonywanej pracy są narażone na zwiększone ryzyko wystąpienia chorób serca. Praca zmianowa, silny stres i inne czynniki mogą znacząco wpływać na zdrowie układu krążenia. Regularne badania profilaktyczne są w stanie odpowiednio wcześnie wykryć niebezpieczne zmiany i je skutecznie leczyć.

Gabinet kardiologiczny w przychodni Medix we Wrocławiu wyposażony jest w nowoczesny sprzęt diagnostyczny, co w połączeniu z szeroką wiedzą i doświadczeniem przyjmujących lekarzy kardiologów sprawia, że zarówno wykrywanie schorzeń, jak i proces leczenia są rzetelne i skuteczne.

W naszej przychodni wykonuje się nieinwazyjną diagnostykę chorób układu krążenia (głównie choroby niedokrwiennej serca), jak również monitorowane są efekty leczenia zachowawczego. W poradni sprawuje się opiekę nad chorymi po zabiegach kardiochirurgicznych i po leczeniu metodami kardiologii inwazyjnej (stentowaniu).

Kardiologia MEDIX Wrocław     Kardiologia MEDIX Wrocław

 

Poradnia kardiologiczna Centrum Medycznego Medix wyposażona jest w nowoczesny sprzęt tj.

  • bieżnia do prób wysiłkowych – EKG wysiłkowe (kontrola i badanie czynności serca w trakcie wysiłku fizycznego)
  • wysokiej klasy aparat USG do badań kardiologicznych (USG serca, echo serca, ocena przepływu krwi w naczyniach krwionośnych)
  • aparat Holter RR (całodobowe monitorowanie ciśnienia krwi pacjenta)
  • aparat Holter EKG (całodobowe monitorowanie pracy serca pacjenta)
  • aparat EKG (EKG spoczynkowe)

W naszym Centrum poza konsultacjami kardiologa pacjenci mogą skorzystać z usług innych specjalistów, w tym okulisty, laryngologa, internisty, gastrologa, proktologa, dermatologa, nefrologa oraz wykonać zlecone przez lekarzy badania analityczne moczu i krwi.

Lekarze kardiolodzy przyjmujący w przychodni Medix we Wrocławiu:

Kardiolog - Dr Stopyra – Początek Marzena

Kardiolog

Kardiolog - Dr Obremska Marta

Kardiolog

Kardiolog - Dr Zierkiewicz Małgorzata

Kardiolog

Kardiolog - Dr Nowicki Przemysław

Kardiolog

Kardiolog - Dr Cisło Daria

Kardiolog

Kardiolog - Dr Początek Karol

Kardiolog

Rejestracja

 

od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 19.00

oraz w soboty od 8.00 do 13.00 pod numerem telefonu

71 / 34 127 07 – 10