Praca dla Pielęgniarki

Centrum Medyczne Medix – to firma o ugruntowanej pozycji w sektorze usług medycznych. Przez ponad 25 lat istnienia zaufało nam tysiące pacjentów. Świadczymy usługi w zakresie diagnostyki obrazowej i ultrasonograficznej, Zatrudniamy doświadczonych specjalistów oraz ekspertów z różnych dziedzin medycyny. W związku z dynamicznym rozwojem centrum medycznego poszukujemy na stanowisko: PIELĘGNIARKA

Oferujemy:
• zatrudnienie na umowę zlecenie lub kontrakt
• zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji
• spokojna atmosferę I pracę w małym kameralnym zespole

Mile widziane:
• kurs EKG, spirometrii
• kurs kwalifikacyjny z pielęgniarstwa ratunkowego lub anestezjlogicznego

Zakres obowiązków:
• praca w punkcie pobrań
• praca z gabinecie zabiegowym
• współpraca z lekarzami specjalistami( wykonywanie EKG, spirometrii, asystowanie przy drobnych zabiegach chirurgicznych)
• przygotowanie pacjenta do badań tomografii komputerowej z podaniem kontrastu
• prowadzenie dokumentacji medycznej

Oczekujemy:
• aktualnego prawa wykonywania zawodu
• umiejetności obsługi komputera
• cechy i predyspozycje: umiejętność pracy w zespole, kultura osobista na wysokim poziomie, dyspozycyjność i elastyczności

CV ze zdjęciem na adres: norbert.jaszczuk@medix.wroc.pl

Rejestracja

od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 19.00

oraz w soboty od 8.00 do 13.00 pod numerem telefonu

71 / 34 127 07 – 10